Kraunasi......
Naujienlaiškis

Apmokėjimo sąlygos

1. Prekių kainos Parduotuvėje ir / ar užsakyme yra nurodomos eurais su įskaičiuotu PVM. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis Parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu. Jei Pirkėjas nesutinka su prekės kaina, nurodyta Parduotuvėje / užsakyme, jis negali tęsti prekių užsakymo.

2. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti tokiais būdais:

  • Elektronine bankininkyste;
  • Išsimokėtinai.

3. Kaip savo partnerius pasitelkiame lizingo bendroves General Financing ir Mokilizingas.

4. Prekių pirkimo išsimokėtinai sutartis gali būti sudaroma tik su aukščiau nurodytais partneriais. Pardavėjas atsakingai pasirenka tokį partnerį. Norėdamas įsigyti prekes išsimokėtinai Pirkėjas Pardavėjui ir / ar jo partneriui pateikia reikiamą informaciją, reikalingą prekių pirkimo išsimokėtinai sutarčiai sudaryti, Pirkėjo mokumui patikrinti ar kitiems su prekių pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymu ir vykdymu susijusiems tikslams. Sudaręs prekių pirkimo išsimokėtinai sutartį Pirkėjas finansinius įsipareigojimus turi vykdyti partneriui, teikiančiam tokią paslaugą ir šiam partneriui pereina prekių nuosavybės teisė, nebent būtų susitarta kitaip. Prekių pirkimo išsimokėtinai sutartys negali būti sudaromos nuo 22 iki 7 val. Jei asmuo kreipiasi dėl prekių pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo šiuo laiku, taip pat Pardavėjo ir / ar jo pasitelkto partnerio ne darbo ar valstybinių švenčių ir oficialių ne darbo dienų metu, net jei Pirkėjas šiuo metu ir turi galimybę užsisakyti prekes elektroninėje parduotuvėje, tokiu atveju, su Pirkėju, išreiškusiu pageidavimą sudaryti prekių pirkimo išsimokėtinai sutartį, susisiekiama darbo metu ir aptariamos reikalingos tokiais sutarčiai sudaryti sąlygos. Detalesnės pirkimo išsimokėtinai sąlygos yra nurodytos https://www.gfbankas.lt/ ir https://www.mokilizingas.lt/.

5. Mokėjimai Parduotuvėje priimami per Paysera sistemą.

6. Pirkėjui pateikiamose PVM sąskaitose-faktūrose pateikiamos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys. PVM sąskaita-faktūra Pirkėjui pateikiama jo nurodytu el. pašto adresu.

Naujienos