Kraunasi......
Naujienlaiškis

LT Project studija

LT PROJECT – profesionalų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį projektų valdymo, verslo erdvių projektavimo ir įrengimo srityse. 

LT PROJECT atstovauja pasaulyje pripažintus gamintojus iš JAV, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių. Įmonės profesionalumą ir kompetenciją vertina ir savo išskirtiniais atstovais Lietuvoje pasirinko tokios pasaulyje garsios kompanijos kaip Haworth (JAV), Herman Miller (JAV), Lammhults (Švedija), Sedus (Vokietija), Actiu (Ispanija) ir daugelis kitų.

Gausiose įmonių grupės salonų ekspozicijose, kurių bendras plotas arti 1500 m2, galima apžiūrėti ir išbandyti įvairius gaminius, norint įsitikinti jų kokybe, komfortu ir tinkamumu būtent Jūsų projektui. 
 
Per daugiau nei 17-ka įmonės veiklos metų įgyvendinta virš 1000 skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų.

Verslo pasaulis yra dinamiškas, įmonės auga ir keičiasi, tad ir verslo erdvės nuolat kinta. LT PROJECT pasiruošę savo klientams užtikrinti ilgalaikę profesionalią partnerystę ir operatyvų servisą, reikalingą keičiantis jų poreikiams.

 

LT PROJECT klientai:

Continental, Western Union, Cognizant, Technopolis, Schage, Booking.com, Johnson&Johnson, Delfi, Imlitex, Mitnija, arch. G. Natkevičiaus studija, Senukai, Douglas, PC Ozas, Apranga, Tele 2, Unicredit, Lietuvos Olimpinis komitetas, Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras, INVL Asset management, Jacobs Douwe Egberts,  ISM universitetas ir kitos modernios organizacijos.
 

Plačiau rasite www.ltproject.lt

Naujienos