Kraunasi......
Naujienlaiškis

Apie mus

Elektroninė parduotuvė ERGONOMIŠKOS KĖDĖS – tai verslo įmonių dalis, įgyvendinanti ergonomiškų darbo baldų mažmeninę prekybą. Pagrindinis ERGONOMIŠKOS KĖDĖS partneris ir rėmėjas yra LT PROJECT.

LT PROJECT – tai projektų valdymo kompanija, sukaupusi ilgametę patirtį verslo erdvių projektavimo ir įrengimo srityje. LT PROJECT portfolio virš 1000 įvairios apimties ir sudėtingumo projektų.

Mūsų partnerių sąraše taip pat ir lyderiaujančios darbo baldų dizaino bei gamybos kompanijos, kurių dėka galime pasiūlyti aukščiausio lygio sprendimus šiuolaikiškoms darbo erdvėms. Siūlomų produktų kokybę grindžia tarptautiniai sertifikatai bei klientų patirtys ir atsiliepimai.

 

Pagrindinis mūsų veiklos koordinatorius – siekis kurti tvarios ir šiuolaikiškos elektroninės prekybos modelį, palankų vartotojui. Šiam tikslui įgyvendinti mes vadovaujamės aukščiausios kokybės standartais bei aiškiai apibrėžtomis pamatinėmis vertybėmis. Tikime, jog galime pasiūlyti išskirtinį produktą ir visapusiškai patenkinti įgarsintus ir neįgarsintus kiekvieno kliento lūkesčius.

 

 


Kas mums svarbiausia?

 

INDIVIDUALUMAS. Tikime, jog tik individualus požiūris padeda visapusiškai atliepti žmogaus poreikius ir pagerinti asmeninę savijautą. Personaliai parinkdami produktus, garantuojame išskirtinį komfortą bei ilgaamžę naudą, tuo pačiu taip mažiname perteklinį vartojimą ir išvengiame nenaudingų produktų pardavimo.
 

PROFESIONALUMAS. Kiekvieną dieną gilinamės į ergonomiškų baldų pasiūlą, rinkos naujienas, mokslinius atradimus. Taip pat, patys nuolat dalyvaujame tarptautiniuose mokymuose bei tobuliname asmenines kompetencijas, rūpinamės, jog mūsų komandą sudarytų geriausi savo sričių specialistai.
 

SERTIFIKAVIMAS. Pernelyg išaugusi pasiūla, ne padeda, bet apsunkina klientą. Norint išsirinkti gerą produktą, tenka nemažai gilintis, kas reikalauja didelių laiko resursų. Mes šį darbą atliekame už jus. Surenkame informaciją, vertiname ir kruopščiai atrenkame efektyviausius produktus. Jų kokybę visada įrodo ir tarptautiniu mastu pripažįstami sertifikatai.
 

TVARUMAS. Mums svarbi Žemės ateitis, tikime jog rytojus gali ir privalo būti švaresnis, saugesnis, žalesnis bei ekologiškesnis. Siekdami mažinti neigiamą pramonės įtaką gamtos ekosistemoms, mes renkamės ir Jums pasiūlome tik tų gamintojų produktus, kurie nuolat investuoja į savo veiklos procesų optimizavimą bei aplinkosaugos principų taikymą kasdienėje įmonės veikloje.
 

DIZAINAS. Didelį dėmesį skiriame ne tik darbo baldų funkcijai, bet ir estetinei vertei. Mūsų atstovaujamieji gamintojai dirba išvien su garsiausiais dizaineriais, todėl jų siūlomi produktai įkūnija funkcijos ir formos harmoniją bei padeda išlaikyti darną interjere. Mūsų profesionalumą ir kompetencijas jau įvertino ir išskirtinio atstovo Lietuvoje statusą suteikė tokios pasaulinio garso kompanijos kaip HAWORTH (JAV), SEDUS (Vokietija), ACTIU (Ispanija) ir daugelis kitų.

Naujienos